Повернення долгa по розписці

Повернення грошей по розписці не такий простий, як може здаватися людині не досвідченому в юридичних тонкощах. А й справді, розписка і в ній зазначено, хто і скільки вам винен грошей. Що ще придумувати? Берете розписку і йдете в суд повертати свої гроші. Але не все так просто. Скласти позовну заяву грамотно без адвоката, не кожен може. І виявляється, що і розписка сама по собі не запорука того, що справа ви виграєте моментально. 

Боржник гроші віддавати не хоче і напевно заздалегідь підготувався. І ось ви раптом з'ясовуєте, що вам потрібно збирати документи, докази, відпрошуватися з роботи для того, щоб ходити на судові засідання і доводити свою правоту. Навіть якщо після цього всього ви виграли справу щодо стягнення боргу та заповітне рішення суду у вас в руках, все тільки починається. Приходить чергу виконавчої служби. А вони дуже люблять подібні справи затягувати. 

Що робити? Зверніться до хорошого адвоката, який поверне борг по розписці в короткі терміни з мінімальними зусиллями з вашого боку. Юрист позовну заяву складе за всіма правилами, і в суді вас представить, і з виконавчою службою питання вирішить. Але хороший адвокат по поверненню боргів дорого коштує? Давайте порахуємо, скільки ви витратите, якщо займетеся справою самостійно. Напевно, це набагато більше, ніж гонорар адвокату. До того ж, ми працюємо тільки за відсоток від тієї суми, яку ми допомогли вам повернути. Вигідна пропозиція, чи не так? Напевно, підступ. Запевняємо, ніякого підступу. Ми компанія з усталеною репутацією. Ми ставимо інтереси клієнта на перше місце. Ми можемо собі це дозволити. Просто зателефонуйте і перевірте все самі. Отримайте попередню консультацію по телефону, приїжджайте в наш офіс і поговоріть з нашими адвокатами особисто. Ви у всьому переконаєтеся самі. Ми гарантія того, що ваші гроші обов'язково до вас повернутися.

закрить
Введіть Ваше ім'я: E-mail:
Запитання адвокату