Повернення депозитів

Банк не повертає депозит? Банк не віддає внесок? У 2014 - 2016 роках багато банків потрапили під ліквідацію.  Це звичайно не нормально, оскільки це Ваші гроші і закон буде на вашому боці якщо все зробити юридично грамотно. Як показує досвід, тільки грамотні і послідовні дії можуть принести позитивний результат. Ми готові своїми знаннями і багаторічним досвідом сприяти швидкому поверненню Вашого вкладу, при цьому наші послуги можуть надаватися, як у формі повного ведення справи, так і на окремих її етапах.

Що робити якщо в банку введено тимчасову адміністрацію?

Якщо навіть введена тимчасова адміністрація - це не біда. Тимчасова адміністрація в банку - це ще далеко не ліквідація банку, з цього зараз є чудова практика, коли суди задовольняють позов про повернення депозиту і суд зобов'язує банк повернути депозит, повернути вклад, повернути депозит у валюті чи гривні. Якщо сума навіть перевищує 200 000 гривень.

Що робити якщо сума депозиту понад 200 000 гривень?

Виходу із ситуації три:

Перший - судитися з банком, як зазначено вище і на інших наших сайтах.

Другий - і самий поки дійсний спосіб повернути депозит або повернути гроші з банку - це відкриття кримінальної справи щодо засновників та керівництва банку за розтрату грошей, заволодіння Вашими грошима. У кримінальному провадженні Ви будете потерпілим і зможете повернути гроші за рахунок засновників банку. В цьому Вам допоможуть наші адвокати адвокатського об'єднання Шерлок Холмс і юристи, які займаються цими питаннями з кризи 2008 року.

Третій це нічого не робити, пробачити і зрозуміти. Вибір за вами. Хочете повернути депозит? Тоді дійте!

Хочете повернути депозит з проблемного банка - тоді Вам до нас Адвокатське об'єднання "Шерлок Холмс"

Судебная практика

закрить
Введіть Ваше ім'я: E-mail:
Запитання адвокату