Повернення боргів без розписки

швидко, недорого. Гонорар з реально повернутих боргів. Комплекс законних заходів, ефективно і швидко. Накладемо арешт на майно боржника за добу, далі "справа техніки" 
У наш час проблема неповернення боргів досить великою, гострої та актуальної. Що тільки не роблять боржники, щоб ухилитися від неприємної процедури повернення, адже тримати гроші в руках так приємно, нехай і чужі. "Було Ваше стало наше" знайома загроза? На жаль, для багатьох кредиторів в результаті їх власних помилок ці чотири слова стали гіркою реальністю. 
Однією з найпоширеніших помилок для кредитора недбале ставлення до складання боргових розписок. Заповзятливий боржник може запросто ухилитися від зобов'язань, керуючись правилом "Ні доказів немає злочину". Якщо найгірше вже трапилося, і борг Вам не віддають, і, що найголовніше, Ви не склали розписку, у Вас два шляхи. Перший посипати голову попелом і голосити "плакали мої грошики". Другий зателефонувати в наше адвокатське агентство. 
Наші адвокати та юристи мають багатющий досвід чесної, але безкомпромісної боротьби з боржниками, і нашим адвокатам і юристам під силу вибити самий безнадійний борг з самого ушлого і хитрого боржника. При цьому в хід не йдуть силові методи вирішення питання це вже архаїзми, бритоголові хлопці в шкіряних куртках або спортивних костюмах вже не потрібні. Пам'ятайте закон і право завжди сильніше м'язової маси, особливо, якщо закон на вашому боці. 

Ми розглянемо Ваші скарги та вживають щодо провинився боржнику гідне покарання.

закрить
Введіть Ваше ім'я: E-mail:
Запитання адвокату