Адвокат по виконавчому провадженню Київ

Скасування публічних торгів, скасування оцінки майна, зупинка

виконавчого провадження та надійний захист Вашого майна від деребану банком і виконавчою службою за заниженими цінами своїм людям. Всі професійно. Індивідуальний підхід в кожному випадку окремо після вивчення всіх документів і з'ясування наскільки у Вас все запущено або навпаки. Деталі й тактика захисту при зустрічі.

Захист законних інтересів сторони у виконавчому провадженні адвокат може здійснювати і в інших формах: надання юридичних консультацій, складання заяв, клопотань, інших процесуальних документів.

Виконавче провадження - це фінальна стадія процесу, яка потрібна для примусового здійснення прав, підтверджених рішенням суду. З моменту, коли в силу вступає рішення суду, судові пристави-виконавці повинні привести його у виконання. Вони, в свою чергу, складаються при судах, в різного рівня компетенції. В якості підстави для цього буде виконавчий лист або інший виконавчий документ.

Досвідчені адвокати нашої команди нададуть  кваліфіковану правову допомогу стягувачу або боржнику у виді представництва на всіх стадіях виконавчого провадження

 

закрить
Введіть Ваше ім'я: E-mail:
Запитання адвокату