Повернення боргу з фізичної особи

У сучасному житті дуже часто буває так, що доводиться позичати гроші. Люди звертаються за допомогою в Повернення боргу з фізичної особи різних ситуаціях і беруть на себе зобов'язання повернути борг в обумовлений термін. Однак деякі люди свої зобов'язання з різних причин не виконують. Іноді їх буває складно закликати до виконання взятих зобов'язань. Тоді виникає проблема, як змусити повернути борг. Щоб запобігти таким ситуаціям, люди, які позичають гроші, беруть з позичальника розписку, в якій вказані всі умови позики, сума і терміни повернення. У разі неповернення, ця розписка допоможе повернути борг. Якщо ж позичальник не писав її, то процес може ускладнитися.

Рішенням таких спірних питань займається колекторська фірма, яка надає юридичні послуги по поверненню боргу з фізичної особи та юридичної особи. Допомога по поверненню боргів є основним завданням нашої служби. Звернувшись за допомогою до професіоналів, які знають, як змусити повернути борги, люди довіряють свою проблему людям, які мають спеціальні навички і досвід.

Вибити борги з фізичної особи юридичним компаніям буває легше, ніж приватним особам. В останньому випадку, як правило, домогтися виплати можна лише своїми силами. Судові тяжби затягуються на роки, такої кількості часу у людей, як правило, не буває. Прискорити цей процес допоможуть фахівці з повернення боргу, які надають колекторські послуги. Наша служба бере на себе зобов'язання повернути борг з фізичної особи, яка порушує терміни і умови повернення. Крім повернення боргів по розписці, фахівці допомагають вести переговори і виступають посередниками, збирають і надають інформацію клієнту, захищають від протиправних дій або посягань правоохоронців та інших осіб, а також надають антиколекторські послуги.

Повернути борг по розписці

Повернути борг з фізичної особи за розписці є однією з найпоширеніших проблем. Розписка підтверджує отримання грошей, в ній містяться паспортні дані, сума боргу і терміни повернення, а також підписи обох сторін. Правильно складена розписка полегшить стягнення боргу на стадії досудового розгляду, в суді або при зверненні до колекторів. При неправильно складеної розписці повернення боргу може утруднити. У таких ситуаціях необхідна допомога юристів, які нададуть колекторські послуги для фізичних осіб. При роботі з боржниками колектори поділяють процес справляння боргу на кілька етапів:

Для того, щоб вирішити питання на стадії досудового розгляду, колектори збирають інформацію про боржника, його статус, а також фінансове становище і наявність майна. Все це допоможе оцінити ступінь складності даного випадку.

Судові розгляди, тобто повернення боргу з фіз особи через суд, можуть тривати до півроку, а також зажадають багато фінансових і матеріальних витрат. Згідно із законом, звернутися за захистом своїх прав можна в районний чи міський суд, якщо боржник і кредитор є фізичними особами. Але якщо фізособа заборгувало юридичній особі, то ця справа буде розглядатися в Арбітражному суді. Тому до цієї стадії колектори в інтересах своїх клієнтів намагаються не доводити. В якості методів застосовуються стягнення боргу з родичів і близьких боржника, здійснюють арешт майна, проводять роботу по його розшуку. Причому вони намагаються вирішити це питання в можливо короткі терміни, на випадок, якщо у боржника є інші фінансові зобов'язання.

У колекторської службі працюють фахівці, що мають досвід роботи в правоохоронних органах, а, значить, мають уявлення про те, як вибудовувати роботу з людьми, такими, що порушують взяті на себе фінансові зобов'язання. При цьому вони знайомі з чинним законодавством і працюють в його рамках. Вартість послуги адвоката по стягненню боргів з фізичних осіб залежить від розміру боргу. Тому Служба повернення проблемних боргів здійснює повернення боргів з фізичної особи і юридичних осіб різного ступеня складності. Повернення боргу з фізичної особи

закрить
Введіть Ваше ім'я: E-mail:
Запитання адвокату