Адвокат по іпотеці Київ

Договір поручительства визнає недійсним, звільнить поручителя від обов'язків перед банком, захистить майно поручителя від банку і виконавчої служби. Вихід і варіанти є, потрібно тільки швидко все робити, поки немає рішення суду або чи не накладена ще арешт на майно поручителя. Варіанти є, звертайтеся, індивідуальний підхід в кожній ситуації в залежності від ступеня занедбаності Вашої справи. Безвихідних ситуацій не буває.

Перед тим, як прийняти рішення про придбання житлового приміщення з отриманням іпотечного кредиту необхідно звернутися до адвоката по іпотеці.

Адвокат по іпотеці, також як і юрист по іпотеці допоможе Вам розібратися у всіх тонкощах законодавства про заставу нерухомості, відповість на всі Ваші питання, пов'язані з іпотечним кредитом, допоможе перевірити чистоту іпотечної угоди.

Адвокат по іпотеці також може допомогти Вам вибрати банк, іпотечний договір якого більшою мірою відповідає Вашим інтересам.
Одним з поширених питань при оформленні іпотеки є питання спільної власності подружжя на житло, що купується в іпотеку, а також варіанти оформлення іпотечного кредиту, при яких майно в разі розлучення буде належати тому чоловікові, який оплачує іпотечний кредит.

Взагалі іпотекою називається правовідносини, в силу якого заставодержатель має право задовольнити свою грошову вимогу до боржника по забезпеченому зобов'язанню з вартості закладеної нерухомості переважно перед іншими кредиторами.

На сьогоднішній день величезна кількість угод з нерухомістю полягає з використанням позикових коштів. Це дозволяє придбати нерухоме майно, але при цьому тягне ризик несприятливих наслідків, наприклад, в разі якщо позичальник втратив можливість оплачувати іпотечний кредит.

закрить
Введіть Ваше ім'я: E-mail:
Запитання адвокату