Повернення депозитів з банку Михайлівський

Банк Михайлівський не повертає депозит, а Фонд Гарантування вкладів визнав нікчемним депозитний вклад, де походження коштів від «Капітал» і «Капітал+» , або кошти, які повернуті фінансовою установою в банк Михайлівський з 19 по 22 травня 2016 року? Це не біда, якщо робити все вчасно і правильно. Все залежить, звичайно,  від Вашого конкретного випадку, але немає жодного закону, який би забороняв виплату коштів в межах гарантованої суми, які у Вас на рахунку або переоформлені як депозит з Банком Михайлівський.

Той факт, що Ви оформили депозитний договір з 18 по 22 травня 2016 року з Банком Михайлівський до введення тимчасової адміністрації, жодним законом не позбавляє Вас права на виплату гарантованої суми.

Грамотні юристи нашої компанії проконсультують вас зі всіх спірних питань, які можуть виникнути в таких процесах, як повернення внеску в гривні і повернення валютного депозиту.

Той факт, що Вас немає в списку на виплату через Фонд Гарантування Вкладів або ФГВФО визнав Ваш депозитний вклад, депозитний договір нікчемним – пряме порушення закону, і розрахована  дана відмова «на лоха», пардон. Хто не буде оскаржувати, коштів не отримає (а таких багато) і кошти Ваші поділять  без Вас. Хто оскаржить визнання нікчемності та незаконні дії ФГВФО – кошти отримає, так як згідно судової практики рішення Фонду Гарантування Вкладів про нікчемність депозитних договорів визнаються судами неправомірними та зобов’язують  ФГВФО виплатити гарантовану суму. Все просто, хто не лінується – кошти отримує, а адвокатське об’єднання Шерлок Холмс Київ в цьому Вам допоможе.

 

закрить
Введіть Ваше ім'я: E-mail:
Запитання адвокату