Захист від банків та колекторів

Грамотний і уважний підхід до Вашої проблеми. Успішний досвід захисту позичальників від свавілля колекторів і банків.

Банки поспішають стягнути гроші з тих, хто набрав боргів в роки кредитного буму. Що робити таким позичальникам?

Наявність прогалин в законодавстві, а також вміле маніпулювання нормами Українського права дає можливість позичальниками і поручителям мінімізувати свої фінансові втрати.

Якщо банк подав позов на боржника і його поручителя в суд, або справа вже знаходиться в Державній виконавчій службі, якщо ведеться претензійно-позовна робота юристами банку, якщо служба безпеки або колекторська компанія вимагають дострокового виконання кредитних зобов'язань в повному обсязі, то в такій ситуації вихід один - звернутися в юридичну фірму за захистом від банків і колекторів.

Існують різні методи, за допомогою яких можна відстрочити винесення або виконання рішення про стягнення боргу, так і ухилитися від повернення боргу.

Ми пропонуємо правовий захист від банків і колекторів:

зменшити стягуються банком неустойку, пеню, штрафи;
подати позов до суду на банк за кредитним договором;
подати позов до суду на банк за іпотечним договором;
оскаржити договір поруки;
подати позов до суду на дії виконавчої служби;
знизити процентну ставку за кредитним договором;
подати апеляційну скаргу за іпотечним кредитом;
подати касаційну скаргу по іпотечному кредиту;
подати апеляційну скаргу по кредиту;
переглянути заочне рішення суду;
вивести майно з-під застави;
оскаржити виконавчий напис нотаріуса;
оскаржити дії державного виконавця;
оскаржити оцінку майна;
оскаржити публічні торги;
зупинити виконавче провадження;
скасувати публічні торги;

і багато іншого.
Наші юристи знають, якими аргументами апелювати до суду, щоб зменшити розміри пені і штрафів. Банки дуже часто незаконно нараховують пеню за валютними кредитами без дотримання умов її розрахунку.

На першому етапі у позичальника є всі шанси суттєво зменшити суму боргу - часом навіть в 5 разів. Як мінімум до розміру суми позики і відсотків, що набігли.

У нашій практиці зустрічалися випадки, коли, здійснивши перерахунок нарахованих банком штрафних відсотків, ми бачили, що банк необгрунтовано збільшив їх розмір. Плюс до всього ми неодноразово стикалися з незаконними збільшеннями процентної ставки за кредитними договорами. Сенс їх дій в тому, що більшість позичальників просто будуть виконувати умови кредитного договору і платити за завищеною відсотковою ставкою, особливо не вникаючи в законність таких маніпуляцій.

Захистом боржників від банку і колекторів в нашому агентстві займаються юристи, які мають солідний досвід роботи в даній сфері, і які знають всі «підводні камені» цього процесу.

закрить
Введіть Ваше ім'я: E-mail:
Запитання адвокату