Послуги адвоката по кримінальним справам

Згідно з новим КПК України адвокат зможе подавати документи до суду на тих же умовах, що і звинувачення, а також самостійно проводити експертизи, що допоможе більш ефективно захистити інтереси всіх учасників кримінальної справи.

Послуги адвоката у кримінальних справах на стадії дізнання, попереднього слідства і в суді.

    Наші фахівці є професіоналами в правовій сфері, вони покликані діяти в інтересах клієнтів і, звичайно ж, захищати їх права. Ми успішно і ефективно в Києві надаємо нашим клієнтам юридичні послуги та послуги адвоката. Отже, клієнти компанії завжди можуть бути впевнені в наданої високоякісної юридичної допомоги наших адвокатів. Незалежно від ступеня складності кримінальної справи і стадії його розгляду обсяг, ефективність, якість правової допомоги у нас залишаються незмінними.

    Адвокат у кримінальних справах може надавати юридичні послуги в кримінальних справах на всіх стадіях процесу:

  
 - дізнання;   
 - досудове слідство;   
 - судове слідство;   
 - виконання рішення.

   Участь адвоката у кримінальних справах, безумовно, необхідно з фактичного моменту обмеження волі або затримання. Дуже важливо, коли вже на етапі затримання з Вами буде присутній адвокат у кримінальних справах, так як він зможе процесуально правильно відстояти всі Ваші інтереси, законні права і не дасть можливості діяти неправомірно силовим структурам. Тому наші кваліфіковані юристи, адвокати працюють цілодобово і екстрено, без зволікань прибудуть, щоб захищати Ваші інтереси. Пам'ятайте, що можливість на правомірну кваліфіковану допомогу кримінальної адвоката передбачена законом і є неухильної, тому вимагайте зв'язку з Вашим адвокатом у кримінальних справах під час затримання без усіляких заяв і пояснень з Вашого боку.

    Адвокат завжди стоїть на сторожі захисту Ваших інтересів!

закрить
Введіть Ваше ім'я: E-mail:
Запитання адвокату