Адвокат по спадкових справах

Чинне законодавство передбачає про те, що кожен громадянин має право на свій розсуд розпоряджатися особистим майном. Разом з цим найскладнішими і поширеними видами правових конфліктів є суперечки про спадщину. Кожен з них має свої особливості і включає в себе досить різні питання. Адвокати по спадкових справах спеціалізуються на справах, які пов'язані з розділом майна, прийняттям спадщини, відновленням певних термінів для його отримання, визнанням заповіту недійсним, а також багатьма іншими.

Спадкові спори розглядаються виключно в судовому порядку. У нашій фірмі працюють кращі адвокати у спадок, які ретельно вивчають весь пакет процесуальних документів, після чого створюють індивідуальну методику ведення справи. Кваліфікований адвокат з питань спадщини надасть якісну і ефективну юридичну допомогу, яка стане законним важелем в позитивному результаті справи.

Досвідчений оперативно підійде до вирішення існуючих формальностей, які часто виникають в процесі судових розглядів. Адвокати спеціалізуються на різних спірних ситуаціях і активно представляють інтереси клієнтів у судах.

закрить
Введіть Ваше ім'я: E-mail:
Запитання адвокату