Адвокат кримінальне право

Захист підозрюваного, підсудного, обвинуваченого та інших категорій осіб, щодо яких суд може вжити заходів процесуального примусу, може здійснювати тільки адвокат, відомості про який внесені до Єдиного реєстру адвокатів України.

    Як свідчить судова практика і сумна статистика останніх років, залучення практично будь-якого громадянина України до кримінальної відповідальності представників феміди сьогодні не складає ніяких труднощів. Причин, за якими така ситуація на території нашої держави набула широкого поширення досить багато і не зважати на це ніяк не можна. Катастрофічно низький рівень життя, вкрай несправедливий розподіл матеріальних благ і природних ресурсів, використання адміністративного ресурсу, соціальні і політичні передумови і багато іншого - все це в комплексі породило ситуацію, коли професійний адвокат у кримінальних справах став дуже затребуваний.

    Правова незахищеність середньостатистичного українця, яке зазнає кримінального переслідування, дуже часто стає наслідком особистої зацікавленості представників Закону, в тій чи іншій формі "співпрацюють" з представниками влади. У подібних випадках досудове слідство, оперативно-розшукова діяльність і процедура дізнання часто проводяться з грубими порушеннями чинного законодавства, яке саме по собі є досить суперечливою. Одним з прояви недосконалості вітчизняної системи правосуддя часто стає підкреслено формальне ставлення представників феміди до процесу розслідування справи, вивчення доказової бази, визначення виду і розміру покарання.

    У зв'язку з цим захист адвоката у кримінальних справах та протидію незаконним зазіханням на честь і свободу українських громадян, які пропонує наша адвокатська компанія будується на правових методах захисту обвинувачених, із застосуванням цілого комплексу ефективних і неодноразово випробуваних організаційних методів.

    Адвокат у кримінальних справах в Києві сьогодні готовий запропонувати наступні послуги:

  
 - екстрена допомога адвоката у кримінальних справах. Передбачає негайний виїзд до клієнта з метою надання юридичної допомоги за фактом і місця порушення його законних прав та інтересів.   
 - участь в слідчих заходах. Адвокат у кримінальних справах в Києві присутній при проведенні слідчих заходів, що проводяться з клієнтом представником правоохоронних органів, в тому числі при огляді місця події, обшуку, виїмки документів затримання, на допиті клієнта в якості свідка, підозрюваного або обвинуваченого, проведення слідчого експерименту та ін.

   Захист адвоката у кримінальних справах, що проводиться нашим адвокатом передбачає його безпосередню участь в розгляді судом подання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, в процесі розгляду судом скарг на постанову про порушення кримінальної справи, на будь-який з стадій судового розгляду.

    Відвідування обвинуваченого в СІЗО та інших установах пенітенціарного відомства. Адвокат у кримінальних справах у своєму розпорядженні право відвідувати обвинуваченого без будь-яких обмежень, як за кількістю, так і за часом проведення побачень. Побачення передбачає обмін документами і принципово важливою інформацією для підготовки і здійснення ефективного захисту обвинуваченого

закрить
Введіть Ваше ім'я: E-mail:
Запитання адвокату