Оскарження висновку ВЛК

Військовий адвокат з питань ВЛК

як подати рапорт на ВЛК, як пройти ВЛК, як оскаржити ВЛК якщо не згодний з висновком ВЛК - ці та інші питання по військово-лікарській комісії - консультація військового адвоката з питань ВЛК.

Як потрапити на ВЛК

якщо не реєструють рапорт на ВЛК або не дають направлення на ВЛК? По питаннях ВЛК, військово-лікарської комісії надасть детальну консультацію та правничу допомогу військовий адвокат з питань ВЛК.

Дійсно, у військових частинах та підрозділах часто-густо ігнорують звернення військовослужбовців що до направлення на ВЛК та проходження ВЛК, не реєструються рапорти, часто і немає де їх зареєструвати та кому передати, так як військовослужбовець на передовій, немає фізично кому вручити, кому передати, де зареєструвати. Як бути в такому випадку? Вихід є! Організуємо подачу рапорту на ВЛК або на лікування, оскарження рішення ВЛК через підписання договору на адвокатські послуги з близькими родичами військовослужбовця (дружина, батьки, діти), та подасть рапорт на ВЛК або рапорт на лікування представник, тобто адвокат адвокатського об'єднання, як законний представник військовослужбовця. Якщо військовослужбовець не зовсім в гарячій смузі бою, має віхід до нової пошти, або укрпошти, отримає сам особисто від нас договір, рапорти, підпише, поверне нам і ми розішлемо адресатом, так все надійно працює. Якщо цікавить така юридична послуга - телефонуйте.

Рапорт на проходження лікування

якщо є загострення хвороб і не можете виконувати бойових завдань, юридична допомога, подасте особисто або через адвоката, буде Вам лікування, це передбачено навіть під час воєнних дій. Телефонуйте адвокату +38 (068) 189-68-68

У випадку, якщо Ви вже пройшли ВЛК і не згодні з його результатом, не досліджені всі діагнози або хвороби, випущено хвороби з уваги та інше - оскарження рішення ВЛК можливе по такому ж принципу, як описаний вище - Вами особисто за нашою допомогою, або нами через підписання договору з родичами, вибір за Вами, або змиритись і нічого не робити.

Оскарження висновку ВЛК

має свої часові межі, тому бажано все робити вчасно, а то буде втрачена можливість оскарження ВЛК та не буде можливості повторного проходження ВЛК, так як час певний потрібно щоб пройшов.

Оскарження рішення ЦВЛК

до суду це вже в крайньому випадку, але і цей шанс потрібно використати, тому телефонуйте, пишіть.

закрить
Введіть Ваше ім'я: E-mail:
Запитання адвокату