Кримінальні справи адвокат

Зі вступом в силу нового КПК України, адвокат стає повноправною фігурою. Адвокату надається право збирати інформацію і докази для подання їх в суді, робити по кримінальній справі експертизи, замовляти ревізії або ж клопотати про проведення слідчих дій.

    В основному послуги кримінального адвоката включають в себе ведення кримінальних справ різної категорії, які пов'язані з нападами, вбивствами, посадовими злочинами, незаконним обігом різного виду наркотиків, а також економічні злочини і багато іншого. Звертаючись до адвоката у кримінальних справах нашої компанії, Ви абсолютно можете бути впевнені, що він докладе всіх зусиль для вдалого і швидкого вирішення Ваших проблем.

   Послуги кримінальної адвоката в нашій компанії є захист інтересів довірителів до початку порушення кримінальних справ, захист інтересів обвинуваченого, захист в суді першої інстанції, захист касаційної, наглядової інстанції в суді, захист будь-яких інтересів потерпілого на всіх стадіях кримінального процесу, представлення інтересів засудженого з дострокового погашення судимості і т.д.

    При оплаті послуг кримінального адвоката має значення професійний досвід в захисті прав підсудних, підозрюваних і звинувачених, а також складність проблеми і витрачений час на її рішення.

У нашій компанії практикується терміновий виїзд кримінальної адвоката до клієнта в будь-який час доби, що робить наші послуги більш зручними і оперативними.

    Якщо раптом Ви опинитеся в ролі потерпілого, то Вам все одно необхідна послуга кримінального адвоката, так як довгострокова практика показала, що перед судовим процесом або ж під час нього якраз на потерпілого виявляється більш активний вплив з сторін підсудного і діючих в його інтересах осіб

закрить
Введіть Ваше ім'я: E-mail:
Запитання адвокату